Reseller Forum je zpátky! Vrací se v novém kabátě jako spojení dealerské konference a softballu.

Česká republika
Areál klubu Eagles, Praha 4

 
DatumNázev - TémaMěsto
29.5.2014  Storage a zálohování
 
Praha
 

Postup při registraci
Vyberte konkrétní akci nebo akce, kterých se chcete zúčastnit. Je možné se vyplněním jednoho formuláře registrovat na více akcí najednou! Vyplňte pozorně připravený formulář ve všech povinných polích a stiskněte Registruj. Po ověření elektronické registrace obdrží každý registrovaný potvrzení registrace, případně žádost o doplnění informací, které potvrdí oprávněnost k účasti na akcích v rámci Reseller Forum.

Podmínky registrace
Reseller Forum je určen pouze pro zástupce subjektů zabývajících se prodejem informačních a komunikačních technologií, spotřební elektroniky, software nebo služeb spojených s těmito produkty. Reseller Forum není určen pro koncové uživatele. Pořadatel akce si vyhrazuje právo nepotvrdit registrace a zrušit účast osobám a subjektům, které nebudou splňovat tato kritéria.

Organizační pokyny
Dopoledne bude věnováno prezentacím partnerů akce. Odpoledne se uskuteční softballový zápas. Týmy budou sestaveny z řad partnerů akce a z posluchačů. Pravidla softballu budou zjednodušena pro naše potřeby a budou vysvětlena na místě. Akce bude zakončena slosováním o ceny věnované partnery akce. Organizační pokyny a připomenutí obdrží každý zaregistrovaný nejpozději týden před akcí na e-mail uvedený v registračním formuláři.

Zrušení účasti (registrace)
V případě, že z jakýchkoliv předem známých důvodů se nebude moci zúčastnit, prosíme informujte nás na kontaktní e-mailové adrese – beranova@dcd.cz. Stačí uvést firmu, jméno a příjmení. Tato informace nám pomůže při organizaci.

REGISTRACE

Litujeme, ale v současné době není žádná registrace aktivní.